Tatil köyüne sonunda gelebilen komşu kızı

Tatil köyüne sonunda gelebilen komşu kızı.
Merhaba erotik hikayeleri okurları, güzel bir sikiş hikayesi ile karşınızdayım. Sizlere anlatmak istediğim çok güzel bir tatilde yaşanmış seks hikayesi var. Hoşunuza gidecek. Dikkatinizi vererek okursanız hissedeceğinizi düşünüyorum..
Adım Emre. 21 yaşındayım Her yaz tatil köyüne gider 2 aya yaklaşık bir süre orada kalırız. Bu tatilde yine her zamanki gibi tatil köyündeydik. O yaz bizim yan komşularda gelmişti. 2 senedir onları görmüyordum kızı benle aynı yaşta o uzun süredir gelmiyordu ama bu sefer oda gelmişti. Küçükken çok iyi arkadaşmışız annem gil hep öyle derdi. Tatil köyündeki eve yerleştiğimiz sırada kapının önüne çıktığımda onun da orada olduğunu gördüm. O an o kadar mutlu oldum ki. Anlatamam yani. Çok güzel genç bir kız olmuştu hayallerimde her zaman resmini çizdiğim kız vardı sanki karşımda.
Bu yaz bana çok iyi gelecek diye sürekli içten içe seviniyordum. Aradan 1 hafta falan geçti. Hiç konuşmamıştık ama çok göz göze gelmştik uzaktan sadece tebessüm ediyorduk birbirimize karşılaşınca. Bir gün kapının önünde oturmuş kucağına bir kedi almış onu seviyordu. Bende bizim lady i çıkarmıştım dışarı (Golden) yani. Onu göründe yanına gittim. Bizim lady elindeki kediyle çok güzel arkadaş oldu. Onlar oynarken ben de yanına oturup uzun zamandır gelmiyosun doğruysam dedim. Oda evet okullar sınavlar falan fırsatım olmadı hiç dedi.
Eee okul ne oldu peki dedim. Ziraat mühendisliğini kazandım bu yazda biraz kafa dağıtmaya geldim işte dedi. Küçükkende güzeldin ama büyüdükçe güzelliğinde katlamış dedim çekinerekten. O da  teşekkür ederim o senin gözlerinin güzelliği dedi. Biraz sohbet falan ettikten sonra bizimkiler beni çağırınca yanından ayrılmak zorunda kaldım. Ama telefon numarasını o arada nasıl bir cesaretse istedim, oda düşünmeden verdi direk. O gece uzun bir süre konuştuk neredeyse sabaha kadar. İltifatların bini bir parayı. Baya bir iltifat etmiştim anlayacağınız. Onunda hoşuna gitmişti belli ki sürekli devam etmemi istiyordu.
Ertesi gün ben nehir kıyısına doğru gittim suyun sesini dinleyip ruhumu dinlendirmek için. Birden mesaj geldi. Ondan geleceğini hiç düşünmemiştim. Mesajı açıp okuduğumda mesajda yazan  (Dünkü yazdıkların için çok teşekkür ederim. Bu gece beni fazlasıyla mutlu ettin. Uzun süredir. Böyle bir duyguya sahip olmamıştım.) dedi. Bende ne demek ne zaman istersen ben buradayım dedim. Oda gülerek buradaysan ben niye göremiyorum hani neredesin dedi.

Bir cevap yazın