Patronumun lezbiyen olduğunu bilmiyordum

Merhaba lezbiyen hikaye okurları sizlere bayan patronum hakkında öğrendiğim ve kurban gittiğim bir seks hikayesinden bahsetmek istiyorum. Patronumun lezbiyen olduğunu bu hikayemi yazmadan tam 1 haftta önce öğrendim. Bendede zaten kendi cinsime karşı ilgi duyduğumdan bu konuyu patronumla paylaşınca birbirimizin ihtiyaçlarını karşıladık diyebilirim. Hikaye güzel herkese seksli mastürbasyonlu günler.
Ben 23 yaşında özel bir holdingde sekreterlik yapan Aysun. Aralıklı olarak patronumun yani Selin hanımın gözlerime seks yapalım mı dercesine baktığı anları fazlasıyla yakalamıştım. Yani hatunun lezbiyen olduğu kanaatine çoktan varmıştım. Bir gün yine öğlen molasında bu şık hatun iş yerine geldi ve benim odama girerek iş yerindekiler toplu halde yemeğe gönderdim ikimiz yalnızız dedi. 20 dakika kadar sevişmek istedi. Devamını da benim evimde bu gece yaparız dedi.
Son derece seksi bakışlarla ve ses tonuyla bana bakan müdürüm Selin hanımı reddetmek gibi bir lüksüm yoktu çünkü bende onu arzulamıştım. Hemen üzerimizdeki iş elbiselerimizle bir birimizi okşamaya başladık. Siyah kilotlu çorabını çıkartarak bunun kiloduna eriştim ve parmaklarımla amcığını okşamaya hatunu iştaha getirmeye devam ettim. Ben onu okşadıkça Selin hanım kendinden geçiyor ve beni sik diye inliyordu adeta. Neyse bende soyundum ve mini etek altından kilodumu çıkartarak seksi müdürüm Selin hanımı üzerime alıp bunun amını ağzıma benim amı da onun ağzına gelecek şekilde güzel bir sikişme pozisyonu aldık.
Fantezi yaşmak isteyen seksi müdürümün o tertemiz amını yaladıkça yaladım ve hoşuna giden anlarda inlediğini fark edince daha da içten onu kudurtmaya devam etim. Daha sonra bunu ayağa kaldırıp biraz da am deliğine o ayakta ben yerdeyken dil atmaya devam ederek amının sulanmasını sağladım. Daha sonra ise iş yerinde kendim için tuttuğum yapa siki çıkarttım dolabımdan ve müdürüm olan Selin’in am deliğine ve aralıklı olarak da göt deliğine o yapay yarağı dokundurup hatunun daha da zevk almasını sağladım. O şekilde biraz ben ona biraz da o benim am ve göt deliğime aynısını yaptı ve o öğlen molasında süper bir 20 dakika geçirdik diyebilirim.a