Köyün Orta Yerinde Grup Siktiler

Anadolu’nun uçsuz buçsuz seralarında olan bir köyde yaşayan kadınım. Kocam Mahmut ağa öldükten sonra bir başıma 5 çocukla genç yaşımda dul kalmıştım. Kocamın hayatta iken köylüye .ektirdikleri yüzünden bu zor günlerimde de köylü suratını çevirip bakmıyordu bana. Yalnız köyün delikanlıları bakıyordu o da amaçları farklıydı. Bu gelgit dönemde tutanacak bir dal arıyordum ki karşı köyün ağasının oğlu gelip bana ağam seni sikmek istiyor diye sex hikayeleri teklifinde bulundu. Karşılığında ise yiyecek verecekmiş ve koruyacakmış beni. Beni sikmesini kabul etmesem de ilk seferinde daha sonralar da kendim kapısına kadar gidip vücudumu karşı köyün ağasının yatağına bırakarak benim üstümde pos bıyıklı ağanın benim amcığıma girerek beni sikmesine gönlümü razı etmiştim.
Köyün ağasının beni sikmesi köyde dalga dalga herkesin evine konu olmuş ve neredeyse köyde duymayan kalmamıştı. Zaten kocamandan ötürü bana tavrı olan köylü bir de karşı köyün ağasına amcığımı siktirtdiğimi duyunca iyiden iyiye sinirlenmişlerdi. Köylünün yolda bana bakışı bile artık farklıydı. Sokağa geç saatler de kimsenin beni görmeyeceğine ikna olduğum saatlerde çıkar olmuştum. Hal böyle olunca çocuklarımın besin kaynaklarını yeterince karşılamayacak durumdaydım. Köyün piç delikanlılarından Alparslan beni son dönemde çok taciz etmeye başlamıştı. İlk başlarda gözleriyle taciz ederken şimdilerde kapıma kadar gelip bağırıp ben de istiyorum ya benimde hakkım var o amcıkta, hadi bana da ver de rahat uyuyayım diye söylenip duruyordu. Bu dışarıya çıktığım soğuk gecelerde karşılaşmak isteyeceğim son kişiydi Alparslan.
Yine karanlık bastırdıktan sonra çıktığım köy yolunda meydanın oralara varmak üzereydim ki arkamdan bana laf atan 3-5 köy delikanlısının sesini duydum. Bak bak bizde hangi ara sokağa çıkıyor bu karı diyorduk, meğersem geceleri kimse yokken çıkıyormuş off ne karı ama ya ilik gibi offff diye arkamdan gelip laf atıyorlardı. Adımlarımı daha da hızlandırarak uzaklaşmak istiyordum ama biraz sonra kolumu sert bir şekilde birisi çekip beni geriye döndürmüştü. Bu bu Alparslan’dı. Dur güzelim nereye gidiyorsun deyince bırak gideyim işim var dedim bende. O da benim e işim var diyerek hemen kendine çekip dudaklarımdan öpmeye başladı. Onu itiklemeye çalışıyordum ama kaslı kolları arasında zaten vücudum ve memelerim ezilmişti yeteri kadar. Beni sıkıştırıdğını gören diğer köy delikanlıları arkadan gelip götümü emmeye, sıkmaya başlamıştı. Karanlıkta götümü öpen gençlerin çıkardıkları şap şap yum yum off ne göt be tertemiz şaplakk seslerini duyabiliyordum sadece.
Alparslan hemen beni köy meydanında ki boş kulübeye sokup diğerlerine siz bekleyin ilk benim dedi ve kapıyı kapattı. İçeri de yalnız ikimiz kalmıştık ve Alparslan’a yapma beni bırak ne olur ne istersen yaparım diyordum.. Alparslan zaten yapacaksın yavrum gel buraya yoksa canını çok acıtırım dedi. Zaten küçücük olan külube de kaçacak yer yoktu ve yine kendimi Alparslan’ın kollarında bulmuştum. Dudaklarımı şap şap diye öperken kendinden geçmişti bu yağız delikanlı. Hemen üstümdekleri çıkarmaya başladı. Açıkta kalan memelerimi avuçlayarak böyle güzel memelerinin olduğunu biliyordum haha haklı çıktım ben diye sevinmişti. Sonra memelerimi avuçlarıyla ağzına alıp emmeye başlamıştı. Çok geçmeden götümü sıkıp tekrar dudaklarıma daldı. Biraz sonra beni yatağa uzandırıp gögsüme oturmuştu çıplak götüyle. Yarrağı tam suratımdaydı ve gözleirmi kapatsam dda bu iğrenç sahne gözümün önünden gidecek gibi değildi. Kalın ve iri yarrağını ağzıma ve dudaklarıma sürdükten sonra ağzımı açtırdı bana Alparslan. Yarrağını ağzıma sokarken off orospu hadi daha da aç cup cup diye ağzıma sokuyordu yarrağını. Ağzımı siktikten sonra çıkardığı yarrağı tükürüklerle aşağı doğru sarkan salyalarımla daha da ıslak gözüküyordu. Şimdi bu kaoın ve ıslak yarrağı iki parmağıyla oynadığı amcığımın üstünde ileri geri götürerek beni azdırmayı başarmıştı. Bana dönüp bunu amcığına sokayim ister misin he diye sorunca ben de sok diye ince bir ses çıkarmıştım. Alparslan biliyordum orospu bu yarrağın seni deli edeceğini biliyordum diyerek kalın yarrağını amcığımın içine doğru itiklemeye başladı. Haşırt diye amcığımı yırtarak ilerleyen yarrak benim canımı acıtıyordu. Sanki ağzımdan çıkacak kadar büyük bir yarraktı. Kapkara yarrağın amcığıma giriş çıkışları hızlanmış ve kollarım ile Alparslan’ın boynuna sarılmış ve bacaklarımı iyice havaya kaldrırak dhaa sert bir sikişe zemin hazırlamıştım. Alparslan karıcım benişm off orospum seni sikiyorum işte ben de diğimi yaparım küğt şap şap aş paşp diye amıcğıma sert dokunuşlar yaparak beni sikiyordu Alparslan.
Alparslan beni acımadan sert bir şekilde sikince amcığımdan çıktığında büyük bir boşluk hissetmiştim. 2 defa boşalarak kendimden geçmiştim resmen. Alparslan kalkıp üstünü giyindikten sonra hadi orospu görüşürüz artık seninle işim bitti deyip dışarıya çıkmıştı. Yatak da çıplak bacaklarım açık bir şekilde bekliyordum. Kalkacak halim yoktu, üstümden dozer geçmiş gibiydi. Amcığım hala yanıyordu off en acıydı ama. Alparslan çıktıktan sonra dışarıda ki köy delikanlıları arasında bir ses ve kavga çıkmıştı. İçeriye ilk kim gireceğine karar verememişlerdi. Bir kaç dakika sonra köyün piçlerinden Mustafa içeriye girerek kapıyı kapattı ve offf yavrum işte buradasın diyerek hemen gelip memelerimi öpmeye ve deliler gibi emmeye başlamıştı. Sırasıyla tüm köyün piç delikanlıların girdiği amcığım kıpkırmızı kesilmişti. Sabahın köründe çıktığım kulübeden her attığım bir kaç adımda düşerek evime ilerliyordum. Benim ile köy meydanında tecavüz seks hikayeleri çeviren bu piçler, beni bundan sonra da rahat bırakmayacaklardı tabi.