Dul Amcama Erkekliğini Hatırlattım

Herkese selam ben Ankara’dan Esra 25 yaşındayım ve bekarım. Şimdilerde yeni bir işe başladım ve düzenli bir hayatım var. Boş kalan zamanlarımı genelde internette bilgisayar başında geçiren biriyim. Bu hikayelerle de o sayede tanıştım ve kendime alışkanlık haline getirdim. Okuduğum ilginç beni cesaretlendirdi ve kendi yaşadığım olayı sizlerle paylaşmama vesile oldu. Ben uzun boylu fiziği oldukça düzgün olan bir bayanım. Hayatıma birçok kez girmek isteyen erkek oldu ama ben hiç ciddi bir ilişki istemediğim için hepsini ret ettim. Gelelim asıl konumuza. Bundan yaklaşık 6 ay önce çok ilginç ani gelişen ama bir o kadar da zevkli olan bir şey yaşadım.
Benim 2-3 sene önce eşinden boşanan ve dul olan bir amcam var. Adı Şevket 35 yaşında ve oldukça yakışıklı bir erkek. Eşinden boşandıktan sonra kendini fazlasıyla işine verdi ve neredeyse işinden dolayı yemek bile yemiyor diyebilirim. Kendine ait olan evinde tek başına yaşayıp giden amcam maddi açıdan oldukça iyi durumda. Ben onun hem zenginliğinin hem de yakışıklılığının hayranıydım. Bir gün annemin ısrarı ile amcamın evine gittim ona bir kaç eşya götürdüm. Amcam evde tek başına yine işlerine yoğunlaşmış şekildeydi. Beni misafir ederken tek ikramı kahve olmuştu. Biraz sohbet ettik daha sonra da amcam masasının başına geçti. Ben ondan o kadar etkileniyordum ki dikkatini çekmek için kırk takla atıyordum.
En son amcamın masasının yanına yaklaşarak cilveli hareketler yapmaya baladım. Amcam bir ara kafasını kaldırdı ve benim bacaklarıma bakışlarını kilitledi. Tam o sıra fırsat bilerek amcamın kucağına oturdum ve onu hayır diyemeyeceği vücudumla baş başa bıraktım. Amcam elini bacaklarıma attı ve yavaşça okşamaya başladı. O bacaklarıma dokundukça benim içimden bir şeyler akıyordu. Daha sonra beni masanın üzerine oturttu ve göğüslerime gömülerek yalamaya başladı. Ben o daha fazla emsin diye göğüslerimi meydana çıkarmaya çalışıyordum. Daha sonra bacaklarımı ikiye ayırdı ve bu kez kafasını amıma gömerek dili ile amımı adeta sikmeye başladı. Bende boş durmuyordum tabi amcam amımla ilgilenirken ben de onun saçlarını okşayarak onu daha da tahrik etmeye çalışıyordum. Amcam bu duygulara uzun süredir uzak olduğundan delirmiş gibi beni istiyordu. Beni arkamı çevirerek götümden bir posta sikti ve yetinmeyip amımdan da sikerek kendini ancak tatmin edebildi. Ona erkekliğini yeniden yaşattığımı söyleyerek bana teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.